Su Geologų diena, bičiuliai!

Geologijos neįmanoma įsivaizduoti be lauko darbų, nueitų ir išgręžtų kilometrų kepinant saulei ir lyjant lietui. O Lietuvos geologų bendruomenės be pasisėdėjimų prie laužo ar bendro stalo, kur jaunimas išgirsta senąsias legendas ir gimsta naujos idėjos. Šie metai jau kitokie, bet net nesijaučia, kad ilgam būtume išsiskyrę. Diskusijos verda elektroninėje erdvėje, o iš archyvų išplaukiantys tolimų ir savų kraštų geologiniai vaizdai džiugina širdį. Linkime, kad šis laikas taptų proga Jūsų vaizduotei kurti netikėčiausius geologinius projektus. Nepamirškime vieni kitų, raskime būdų kuo dažniau susisiekti ir tomis idėjomis pasidalinti. Trumpiau tariant kraukimės kuprines, jau greitai kūrensime laužus ir trauksime senas geras dainas.


Sveiki atvykę į Lietuvos geologų sąjungos puslapį!

Kviečiame visus dalyvauti LGS interneto svetainėje, ją praturtinant informacija, kuri, jūsų nuomone būtų įdomi kolegoms ir ne tik.

Informaciją, pastabas ir pasiūlymus siųskite adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


KVIETIMAS

Gerb. Lietuvos geologų sąjungos nariai ir norintys jais tapti,

Maloniai prašome užpildyti trumpą LGS nario anketą. Atsirado būtinybė patikslinti LGS narių skaičių. Šiuo metu LGS narių sąrašuose yra grupė žmonių apie kuriuos neturime jokios informacijos, t.y. nežinome ir tikslaus narių skaičiaus. Turėdami jūsų kontaktinius duomenis, galėsime operatyviau dalintis svarbia informacija, atlikti apklausas, informuoti apie renginius. Tai prisidės prie kvorumo klausimo sprendimo ataskaitinio-rinkiminio suvažiavimo metu.
Tikimės Jūsų supratimo.
LGS Taryba


Nuorodą į anketą: Lietuvos geologų sąjungos nario anketa--->

Kviečiame visus Lietuvos geologus užpildyti formą ir dalyvauti Lietuvos geologų surašyme

Lietuvos geologų sąjunga inicijuoja Lietuvos geologų surašymą, kurio dėka spaudos atstovai ar besidomintys geologija ir jos procesais žmonės galėtų tikslingai kreiptis į jiems reikiamos krypties specialistus. Surinkta informacija bus skelbiama www.lgeos.lt puslapyje.

Lietuvos geologų surašymas


Kviečiame teikti informaciją knygos "Lietuvos geologai" atnaujinimui!

Plačiau...